İlk Orman Maceram

61 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

350 KDV dahil

Stokta

Bebeklerin kontrast kitaplara neden ihtiyacı vardır? Yenidoğan bebekler görme kapasiteleri tam gelişmeden dünyaya geldikleri için renk algıları başlangıçta siyah, beyaz ve gri tonlarıyla kısıtlıdır. Yüksek kontrastlık içeren şekiller ve figürler, yenidoğanların bulanık dünyalarında görmeyi ve anlamayı kolaylaştırır (özel olarak ilk 14 hafta, genel olarak ilk bir yıl).
Yastık Kitap®, bebeklerin bu ihtiyaçlarına ek olarak duyusal ve dokunsal ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak kitabı klasik kâğıt ya da ince kumaş kitap formatından öteye taşıyarak yumuşacık yastıktan tasarlandı. Hem kontrast hem kitap hem de kucak kucak yastıktan bir uyku arkadaşı!
Sessiz Kitap
İncelediğiniz bu kitap, kontrast olarak tasarlanmasının yanı sıra sessiz bir kitaptır. Sessiz kitapların en önemli özelliği sezgi yoluyla öğrenmeye olanak sağlamasıdır. Sessiz kitapla her bebek, her çocuk, her ebeveyn kendi hikayesini kurgular ve dahası her seferinde başka başka şekillerde kurgulama fırsatı yakalar. Ürünlerimizin tamamı sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilmiş olup CE sertifikasına sahiptir.

Bakım Talimatı
Elde yıkayınız.
Suda bekletmeyiniz.
Ütülemeyiniz.
Kumaş: %100 Polyester Dolgu: %100 Polyester
Türkiye’de üretilmiştir.

Ağırlık 0,200 kg
Boyutlar 20 × 28 cm
Yaş

0+

Dil

Türkçe

Yayınevi

Yastık Kitap

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

Bebekler ve küçük çocuklar güçlü ve sevgi dolu bağlar kurabilmek için dokunsal yakınlıklara ve bol bol sarılmalara ihtiyaç duyarlar. Özellikle uykuya geçiş zamanlarında dokunsal ihtiyaçlarda bir artış olur. Ebeveynin kendisine ya da onun yerine geçen bir nesneye temas etme ihtiyacı görülür. Bu bilgilerden yola çıkan, bir Uzman Klinik Psikolog, bir Okul Öncesi Eğitim Uzmanı ve bir Tekstil Mühendisinden oluşan uzman bir ekipten yumuşacık bir fikir: Önce okunup sonra sarılıp uyunacak bir kitap yani Yastık Kitap®! Güzel bir öyküden güzel rüyalara kapı aralayan kucak kucak bir uyku arkadaşı! Yastık Kitap® ürünlerinin tamamı sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilmiş olup CE sertifikasına sahiptir.