Jungly Tails Bez Kitap

33 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

665 KDV dahil

Stokta

Orman hayvanlarını kuyruklarından tanıyın; kim tüylü? kimin parlak noktaları var? Peki o muhteşem yeşil pulların sahibi kim?
Tamamen bez kumaştan yapılmış olan kitaplar, bebeklerin hassas ciltleri düşünülerek yüksek kalite standartlarında üretiliyor. Bu bez kitap serisinde bebekleriniz hayvanları farklı kumaşlardan yapılarak orijinal kuyruklarına benzetilmiş, kuyruklarından tanıyor.

Bakım Talimatları
Yalnızca süngerle temizleyin; kurutmayın, kuru temizleme yapmayın veya ütülemeyin. Çamaşır makinesinde temizlenmesi önerilmez!

Ağırlık 0,100 kg
Boyutlar 21 × 11 cm
Yaş

0+

Dil

İngilizce

Sayfa Sayısı

4

Yayınevi

Jellycat

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

1999’dan bu yana orijinal ve yenilikçi oyuncaklar tasarlayan Londra merkezli Jellycat, lüks kumaşlarla bazen ilginç bazen sevimli ama her zaman farklı kılan tasarımlara imza atmaya devam ediyor! Bu tatlı marka ismi isejöle ile kedileri çok seven ve her ikisi aynı anda aklına geldiğinde ‘kıkırdayan’ bir çocuk tarafından bulunuyor. Kuruluşumuzdan bu yana İngiltere’de tasarımlarımıza hayat veriyor, ülke çapında tasarımcılarla birlikte çalışıyoruz. Kuruluş yılımızda piyasaya sürdüğümüz küçük seriyle sıra dışı bir tasarıma imza attıktan sonra, kendimizi farklı, yumuşak ve yaratıcı bir oyuncak markası olarak öne çıkarmayı başardık. O yıldan bu zamana kadar yenilikçi, yumuşak ve harika oyuncaklar yaratma sürecinde en havalı tasarımları en lüks kumaşlarla birleştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.