Sar Sarmala

66 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

350 KDV dahil

Stokta

Yalnız uyuyamayan sevgi dolu bir tilki, uyumak için için bir arkadaş arar ve bir çiftliğe gider… Okul Öncesi Eğitim Uzmanı Bahar Taluer’in yalın, ritmik ve ahenkli anlatısının Hülya Erdil Çakıroğlu’nun sıcacık çizimleriyle buluştuğu SAR SARMALA’yı özellikle 0-4 yaş grubu çocuklar çok sevecek.
Neden YASTIK KİTAP®? Bebekler ve küçük çocuklar güçlü ve sevgi dolu bağlar kurabilmek için dokunsal yakınlıklara ve bol bol sarılmalara ihtiyaç duyarlar. Özellikle uykuya geçiş zamanlarında dokunsal ihtiyaçlarda bir artış olur. Ebeveynin kendisine ya da onun yerine geçen bir nesneye temas etme ihtiyacı görülür. Bu bilgilerden yola çıkan uzman bir ekipten* yumuşacık bir fikir: Önce okunup sonra sarılıp uyunacak bir kitap yani YASTIK KİTAP®!
Güzel bir öyküden güzel rüyalara kapı aralayan kucak kucak bir uyku arkadaşı! Ürünlerimizin tamamı sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilmiş olup CE sertifikasına sahiptir.

Bakım Talimatı
Elde yıkayınız.
Suda bekletmeyiniz.
Ütülemeyiniz.
Kumaş: %100 Polyester Dolgu: %100 Polyester.
Türkiye’de üretilmiştir.

Ağırlık 0,200 kg
Boyutlar 20 × 28 cm
Yaş

0+

Dil

Türkçe

Yayınevi

Yastık Kitap

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

Bebekler ve küçük çocuklar güçlü ve sevgi dolu bağlar kurabilmek için dokunsal yakınlıklara ve bol bol sarılmalara ihtiyaç duyarlar. Özellikle uykuya geçiş zamanlarında dokunsal ihtiyaçlarda bir artış olur. Ebeveynin kendisine ya da onun yerine geçen bir nesneye temas etme ihtiyacı görülür. Bu bilgilerden yola çıkan, bir Uzman Klinik Psikolog, bir Okul Öncesi Eğitim Uzmanı ve bir Tekstil Mühendisinden oluşan uzman bir ekipten yumuşacık bir fikir: Önce okunup sonra sarılıp uyunacak bir kitap yani Yastık Kitap®! Güzel bir öyküden güzel rüyalara kapı aralayan kucak kucak bir uyku arkadaşı! Yastık Kitap® ürünlerinin tamamı sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilmiş olup CE sertifikasına sahiptir.