Nereden Çıktı Bu Gösteri?

16 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

120 KDV dahil

Stokta

Kategoriler: ,

Topluluk önünde konuşmak seni de heyecanlandırıyor mu? Ya yüzlerce davetlinin katıldığı bir gösteride şarkı söylemek? O zaman Yaprak’ın hikâyesi tam sana göre!
Yaprak kalabalık karşısında heyecanlanır, bildiklerini unuturdu. Yaşadığı sahne korkusu kendini ifade etmesine ve yeteneklerini keşfetmesine engel olurdu. Bu nedenle bütün sınıfın sabırsızlıkla beklediği yıl sonu gösterisi, Yaprak’ı hiç sevindirmedi. Yaprak sahneden uzak durmaya çalışsa da gösteri günü işler öyle bir karıştı ki!

Kitabın Öne Çıkan Yönleri:
Bazı çocuklar için sahnede bir performans sergilemek korkutucu ve kaygılandırıcı olabilir. Sergileyecek bir yeteneğinin olmadığı düşüncesi, kötü bir performans sergileme kaygısı, kalabalık karşısında başarısız olma korkusu veya heyecanı kontrol edememek bu duygunun sebebi olabilir.
Bu kitap, sahne kaygısı yaşayan bir çocuğun neden korktuğunu ve onu huzursuz edenin ne olduğunu bulmasına yardımcı oluyor.
Sosyal kaygıyı hassas ve ince bir şekilde ele alan hikâye, okurları gerçek yeteneklerini gösterme özgüveni kazandırıyor.
Çocukların ilgisini çeken renkli ve hareketli çizimleriyle görsel okumaya imkân sunuyor. Rengârenk ve hareketli çizimleriyle çocukların ilgisini çekiyor.

Yazar: Fatih Çavuşoğlu

Dil

Türkçe

Sayfa Sayısı

32

Tedarikçi

Zesty Nest

Yaş

3+

Yayınevi

Fibula