Ağaç Ev

56 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

680 KDV dahil

Stokta

Tamamı el yapımıdır. Çam ağacından üretilir. Boyanabilir. Ağaç dallarını en doğal haliyle kullandığımız bu oyun alanını ormanda bir ortam yaratıp, anlattığınız hikayelere, masallara eşlik etmesi için hazırlandı. Aksesuarlar kutuya dahil değildir.

Bakım Talimatları
Temizliği az nemli bir bezle yapılabilir. Sabun kullanılmamalıdır. Fazla suyla teması söz konusu olursa hızlıca kuru bir bezle silinmelidir. Suda bırakılmamalıdır.

Ağırlık 1,300 kg
Boyutlar 13 × 30 cm
Yaş

2+

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

"DagaDiga'yı, anne, baba ve 2,5 yaşındaki çocuğumuzdan oluşan bir çekirdek aile ekibi olarak kendi arka bahçemizde kurduk. Baba, oğlunun ilgi alanlarına yönelik tasarımlarla ahşabı oyuncağa dönüştürürken, anne de oyuncakları renklendiriyor ve oğulları da en iyi yaptığı şeyi yapıyor, oynuyor!Çocuklardan ilham alıp özenle hazırlanan her bir parça doğal, sade, sürdürülebilir, kendine has ve çok dayanıklı. Hayatı oyunla deneyimleyen tüm çocukların hayal güçlerini destekliyor ve bir gün yetişkin olup çocukluk anılarında yer edecek anlara elde hazırladığımız oyuncaklarımızla eşlik ediyoruz."