Big Ben Ahşap Yapı Blokları

48 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

1.950 KDV dahil

Stokta

Eğitici Noobuu ahşap yapı blokları ve Montessori oyuncak seti, çocuğunuzun motor becerilerini, hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirmesine yardımcı olmak için mükemmel bir yoldur! El yapımı renkli blokları kavraması kolaydır ve küçük eller için mükemmeldir. Farklı şekil ve boyutlarda kuleler, evler, köprüler ve daha fazlasını inşa etmek için sonsuz olanaklar sunar. Montessori oyuncakları, el-göz koordinasyonunu ve problem çözme becerilerini geliştirmeye yardımcı olurken, sevimli Big Ben teması bir ilham dokunuşu sağlar.
Big Ben dört taraflı bir saattir. Eski Westminster Sarayı, 16 Ekim 1834’te çıkan bir yangında hasar gören sarayın yenilenmesi sırasında inşa edilmiştir. Big Ben (resmi adıyla Elizabeth Kulesi), Londra’daki Westminster Sarayı’nın yanındaki ünlü saat kulesidir. Bu bilgiler ve daha fazlası oyuncağı tanıtan broşürde sizleri bekliyor. Bir bulmaca kutusunda (25x20cm h3cm); Binayı tanıtan broşür (A4), pamuklu oyuncak çanta (20x30cm) ve 19 yapı taşı parçası bulunmaktadır.
⦁ 2 yaşında geometrik şekilleri tanıyın
⦁ 3 yaşında denge oyunları oynar
⦁ 4-6 yaşlarında yeni yapılar tasarlamaya başlar
⦁ 7+ yaşından itibaren, broşürdeki bilgilerden yapıyı keşfeder
Oyuncaklar kayın ağacından yapılmıştır. Üzerine EN-71 belgeli boya ve DIN 53760 belgeli vernik uygulanmaktadır. Tüm oyuncaklar tek tek elde üretilmektedir. Kayın ağacının rengi ve dokusundan dolayı parçalar arasında farklılıklar olabilir. Noobuu, kadınları güçlendiren bir kadın girişimci markasıdır.

Bakım Talimatı
Hafif nemli bir bezle siliniz, darbe almamasına özen gösteriniz.

Yaş

3+

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

Çocuk gelişimine katkı sağlayan oyuncaklar; doğal malzemelerden oluşan, yaratıcılığı sınırlandırmayan, keyifli zaman geçirmenin yanı sıra öğretici olandır. Bu inanışla Türkiye’de tamamen doğal içeriklerle elde üretilen, öğretici bir marka oluşturmak üzere Noobuu markasıyla yola çıktık. Başta İstanbul olmak üzere birçok popüler şehir simgelerini çocuklara tanıtan yapılar tasarlamaya başladık. Tasarladığımız her bir yapı, ait olduğu şehrin simgelerini andıran ancak hayal gücünü sınırlandırmadan yeni formlar tasarlamaya yönelik düşünülmüştür. Noobuu oyuncakları sürdürülebilirdir. Bunu, çocuğunuzun 3 yaşından itibaren denge ya da puzzle gibi oyunlar kurması, ilerleyen yaşlarda ise yeni yapılar tasarlayıp kutu içerisinden çıkan broşür ile yapı hakkında bilgi edinebilmesinden anlayabilirsiniz. Şu an Noobuu, yirmiyi aşkın yapı oyuncağı ile bazen miniklere bazen içinde çocuk ruhu hiç kaybolmamış büyüklere ulaşmaya devam ediyor.