Doktor Seti

17 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

850 KDV dahil

Stokta yok

Küçük doktorlar hastalarına bakmaya hazır! Termometre, dezenfektan, sargı bezi ve reçeteden oluşan 10 aksesuar dahildir.

Paket İçeriği
1 adet doktor seti, 1 adet şırınga, 1 adet refleks çekici, 1 adet dezenfektan şişesi, 1 adet stetoskop, 1 adet otoskop, 1 adet termometre, 1 adet tahta şerit, 1 adet reçete defteri, 1 adet kalem, 1 adet rulo bandaj.

Ağırlık 0,400 kg
Boyutlar 16,5 × 24 cm
Yaş

3+

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

"Bir Fransız markası olan Janod 1970 yılında geleneksel ahşap oyuncakları yoyolar ve topaçlarla oyuncak tasarlamaya başladı. Oyuncaklarla yeni tanışan çocuklarla, ebeveynlerin anılarında ki oyuncakları modernize ederek yaptığı tasarımlarla oyuncak sektörüne adım atmıştır.50 yılı aşkın deneyimiyle ahşap oyuncak ürün yelpazesini geliştirmiş ve yıllardır koleksiyonlarından eksik etmedikleri birçok efsanevi oyuncakla yoluna devam etmektedir. Farklı ürün çeşitliliği her yaştan çocuğa hitap ederken, tasarımları ve eğlenceli ürünleri ile sürekli kendini geliştiren ve bunları yaparken kalitesinden ödün vermeyen oyuncakları ile dünyanın en sevilen oyuncak markası olmuştur.Janod oyuncaklarınun en güzel özelliği uzun yıllar saklanabilecek ve ya başka çocuklara devredebileceğiniz kalitede tasarlanmıştır. Ahşap oyuncaklarda; Biyoçeşitliliği, ekolojiyi ve yenilenebilir kaynakları koruyan ve aynı zamanda yerli halkların haklarını koruyan, sorumlu bir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilen ahşaplar ile (FSC® sertifikalı) üretim yapılmaktadır. Hem çocuklarımızı hem de geleceğimizi düşünen doğa dostu bir marka olma özelliğini taşır."