Dondurma Seti

60 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

585 KDV dahil

Stokta

Tamamı el yapımıdır. Boyları 13-16 cm arasındadır. Çam ağacından üretilir. Her dondurma tek parçadan kesilir, sapları yapıştırma değildir. Bu sayede saplarda kopma, çıkma olmayacaktır. Sağlığa zararı olmayan su bazlı akrilik boyalarla elde boyanıp çocuk sağlığına uygun EN 71-3 sertifikalı vernikle korunur.

Bakım Talimatları
Temizliği az nemli bir bezle yapılabilir. Sabun kullanılmamalıdır. Fazla suyla teması söz konusu olursa hızlıca kuru bir bezle silinmelidir. Suda bırakılmamalıdır.

Ağırlık 0,250 kg
Yaş

0+

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

"DagaDiga'yı, anne, baba ve 2,5 yaşındaki çocuğumuzdan oluşan bir çekirdek aile ekibi olarak kendi arka bahçemizde kurduk. Baba, oğlunun ilgi alanlarına yönelik tasarımlarla ahşabı oyuncağa dönüştürürken, anne de oyuncakları renklendiriyor ve oğulları da en iyi yaptığı şeyi yapıyor, oynuyor!Çocuklardan ilham alıp özenle hazırlanan her bir parça doğal, sade, sürdürülebilir, kendine has ve çok dayanıklı. Hayatı oyunla deneyimleyen tüm çocukların hayal güçlerini destekliyor ve bir gün yetişkin olup çocukluk anılarında yer edecek anlara elde hazırladığımız oyuncaklarımızla eşlik ediyoruz."