GeoBoard – Ahşap Lastikli Şekiller Montessori Geometri Oyunu

52 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

400 KDV dahil

Stokta

Çocuklara okuma ve yazma dünyasına adım atmadan önce harika bir hazırlık adımı sunan GeoBoard ile sadece lastikleri kullanarak şekiller, harfler, sayılar ve resimler yapacaksınız!
Ürün hakkında
● GeoBoard farklı renkte lastikler ve bir ahşap panel kullanılarak oynanan bir oyundur. Oyunda amaç lastikleri kullanarak panel üzerinde şekiller oluşturmaktır.
● Kutuda bulunan kitapçıkta GeoBoard’u kullanarak oluşturabileceğiniz görev kartları bulunmaktadır. Bu kartlar kolaydan zora doğru sıralanmış 3 farklı seviyede görevler içermektedir.
● Çocukların yenilikçi düşünme becerilerini geliştiren Montessori akımının en sevilen oyuncaklarından olan GeoBoard, çocukların el-göz koordinasyonlarının, kas kontrollerinin ve odaklanma becerilerinin gelişimini destekler.
GeoBoard Neler İçerir?
● 1 adet ahşap oyun paneli (20 cm x 20 cm)
● 30 kırmızı, 30 yeşil, 30 siyah, 30 mavi lastik ve saklama kesesi
● 20 adet farklı seviyelerde görev kartı
Önerilen yaş grubu
5 yaş ve üzeri çocuklar ve tüm yetişkinler için tavsiye edilmektedir.
3 yaş altı çocukların kullanımına uygun değildir.

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

Yaş

3+

Moritoys oyuncak kültürünü dönüştürmek ve aileleri çocuk gelişimine en uygun eğlenceli ve eğitici oyuncaklarla buluşturmak için kurulmuş bir sosyal girişimdir.    Moritoys'da tasarımcılarımız ve çocuk gelişim uzmanlarımızdan oluşan ekibimizle birlikte çocukların hayatlarına güçlü bir temel ile başlamalarını sağlamak için cinsiyet ayrımı gözetmeyen, doğa ile dost, eğitici ve eğlenceli oyuncaklar üretiyoruz.