Keşif Sepeti

55 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

900 KDV dahil

Stokta

Peggi Keşif Sepeti çeşitli doku, renk, şekil, sıcaklık, ağırlık ve boyutlara sahip nesnelerle dolu bir sepettir. Bebeklerin özgürce keşfetmesine uygun tamamen doğal ve ahşap nesneler özenle seçilmiştir. Keşif sepetleri, bebeklerin doğdukları dünyayı güvenle keşfetmesine yardımcı olan çok basit bir oyun şeklidir. Bu oyunda bebeğe doğal materyallerden oluşan farklı nesneler sunulur ve bağımsız bir şekilde keşfetmesine izin verilir. Peggi Keşif sepetleri içerisinde sunulan nesneler bebeğin sinir sisteminin gelişimi için tüm duyuları farklı şekillerde harekete geçirmeye yöneliktir. Sepetlerin içeriği uzmanlar tarafından özenle hazırlanmıştır. Keşif sepetleri, bebekler desteksiz oturmaya başladıktan itibaren 20. aya kadar kullanılabilir. Her yaş döneminde kullanımı farklı olacaktır.

6-20 Ay Bebekler için;
Keşif ve merak
Dikkat ve odaklanma
Duyu gelişimi
Bağımsızlık
Cesaret
Neden-sonuç ilişkisi kurma
Nesne tanıma
Motor becerisi alanlarını destekler.

Bakım Talimatı
Ahşap organik bir malzeme olduğundan, her bir öğenin rengi ve dokusu gösterilen resimlerden farklı olabilir. Ürünler bitmemiş ham ahşaptır, çocukların kullanımı için özenle zımparalanmış ve keskin yerleri törpülenmiştir. Ahşap nesneler nemli bir bezle temizlenebilir. Ahşap ürünlerin ömürlerini uzatmak için yağlama işlemi yapmanızı öneririz. Bunun için temiz bir bez üzerine çok az miktarda yağ (Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı gibi) sürüp dairesel hareketlerle yüzeye uygulayabilirsiniz. Oda sıcaklığında kuru bir yerde saklayınız.

Boyutlar 20 × 30 cm
Yaş

0+

Tedarikçi

Peggi Play

Markalar

"Peggi Play, bebekler ve çocukların günümüzde oyun oynamak için doğal, kendiliğinden ve sade materyallere erişmesinin ne kadar zor olduğunun fark edilmesiyle başladı. Özellikle büyük şehir hayatında çocukların eskiye göre çok daha steril ve yapılandırılmış ortamlarda büyüdüğünü gözlemleyen Peggi Play, çocuk olmak demenin, doğduğun dünya ile temasının kesilmeden, bu dünyayı özgürce keşfedebilmek ve hayal gücünün peşinden gidebilmek demek olduğunu savunuyor. Pek çok alternatif okul öncesi yaklaşımı (Montessori, Waldorf, Reggio Emilia ve Pikler) ve gelişim psikolojisi teorisi, doğanın sunduğu oyun materyallerini ve açık uçlu oyunun önemini vurgular. Peggi Play'de çocuğunuzu ve sizi yaşadığımız dünyaya bağlayan, yaratıcı ve keyifli oyunlara ilham veren etik ilkelere uygun olarak üretilmiş oyun araçları bulacaksınız."