Kutup Seti

54 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

890 KDV dahil

Stokta

Tamamı el yapımıdır. Tüm parçalar montelenmiş ve oynamaya hazır haldedir. Çam ağacından üretilir. Set 7 adet kutup hayvanı, 3 parçalık buz dağı, sandal, dalga, 5 adet sallanan balık ve kutup oyun alanı ile toplamda 18 parçadan oluşur. Sağlığa zararı olmayan su bazlı boyalarla renklendirilir ve çocuk sağlığını tehdit etmeyen EN-71 sertifikalı vernik ile korunması sağlanır.

Bakım Talimatları
Temizliği az nemli bir bezle yapılabilir. Sabun kullanılmamalıdır. Fazla suyla teması söz konusu olursa hızlıca kuru bir bezle silinmelidir. Suda bırakılmamalıdır.

Ağırlık 1,450 kg
Boyutlar 20 × 30 cm
Yaş

3+

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

"DagaDiga'yı, anne, baba ve 2,5 yaşındaki çocuğumuzdan oluşan bir çekirdek aile ekibi olarak kendi arka bahçemizde kurduk. Baba, oğlunun ilgi alanlarına yönelik tasarımlarla ahşabı oyuncağa dönüştürürken, anne de oyuncakları renklendiriyor ve oğulları da en iyi yaptığı şeyi yapıyor, oynuyor!Çocuklardan ilham alıp özenle hazırlanan her bir parça doğal, sade, sürdürülebilir, kendine has ve çok dayanıklı. Hayatı oyunla deneyimleyen tüm çocukların hayal güçlerini destekliyor ve bir gün yetişkin olup çocukluk anılarında yer edecek anlara elde hazırladığımız oyuncaklarımızla eşlik ediyoruz."