Santorini Ahşap Yapı Blokları

15 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

1.950 KDV dahil

Stokta

Eğitici Noobuu ahşap yapı blokları ve Montessori oyuncak seti, çocuğunuzun motor becerilerini, hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirmesine yardımcı olmak için mükemmel bir yoldur! El yapımı renkli blokları kavraması kolaydır ve küçük eller için mükemmeldir. Farklı şekil ve boyutlarda kuleler, evler, köprüler ve daha fazlasını inşa etmek için sonsuz olanaklar sunar. Montessori oyuncakları, el-göz koordinasyonunu ve problem çözme becerilerini geliştirmeye yardımcı olurken, sevimli Santorini teması bir ilham dokunuşu sağlar.
Santorini (Yunanca adı: Thira), Ege Denizi’ndeki Kiklad takımadalarındaki volkanik adalardan biridir. Aynı zamanda Akdeniz’in en çok rağbet gören turistik bölgelerinden biridir. Ege Denizi’nde bulunan Santorini, Yunanistan’ın 200 km güneydoğusunda bulunan bir volkanik adalar grubudur. Bu bilgiler ve daha fazlası oyuncağı tanıtan broşürde sizleri bekliyor. Bir bulmaca kutusunda (25x20cm h3cm); Binayı tanıtan bir broşür (A4), pamuklu bir oyuncak çanta (20x30cm) ve 22 yapı taşı parçası bulunmaktadır.
Tasarımlar sürdürülebilirlik felsefesi ile ortaya çıkmıştır. Çocuğa gelişim evresinin her anında farklı deneyimler yaşatır.
⦁ 2 yaşında geometrik şekilleri tanıyın
⦁ 3 yaşında denge oyunları oynar
⦁ 4-6 yaşlarında yeni yapılar tasarlamaya başlar
⦁ 7+ yaşından itibaren, broşürdeki bilgilerden yapıyı keşfeder
Oyuncaklar kayın ağacından yapılmıştır. Üzerine EN-71 belgeli boya ve DIN 53760 belgeli vernik uygulanmaktadır. Tüm oyuncaklar tek tek elde üretilmektedir. Kayın ağacının rengi ve dokusundan dolayı parçalar arasında farklılıklar olabilir. Noobuu, kadınları güçlendiren bir kadın girişimci markasıdır.

Bakım Talimatı
Hafif nemli bir bezle siliniz, darbe almamasına özen gösteriniz.

 

Yaş

3+

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

Çocuk gelişimine katkı sağlayan oyuncaklar; doğal malzemelerden oluşan, yaratıcılığı sınırlandırmayan, keyifli zaman geçirmenin yanı sıra öğretici olandır. Bu inanışla Türkiye’de tamamen doğal içeriklerle elde üretilen, öğretici bir marka oluşturmak üzere Noobuu markasıyla yola çıktık. Başta İstanbul olmak üzere birçok popüler şehir simgelerini çocuklara tanıtan yapılar tasarlamaya başladık. Tasarladığımız her bir yapı, ait olduğu şehrin simgelerini andıran ancak hayal gücünü sınırlandırmadan yeni formlar tasarlamaya yönelik düşünülmüştür. Noobuu oyuncakları sürdürülebilirdir. Bunu, çocuğunuzun 3 yaşından itibaren denge ya da puzzle gibi oyunlar kurması, ilerleyen yaşlarda ise yeni yapılar tasarlayıp kutu içerisinden çıkan broşür ile yapı hakkında bilgi edinebilmesinden anlayabilirsiniz. Şu an Noobuu, yirmiyi aşkın yapı oyuncağı ile bazen miniklere bazen içinde çocuk ruhu hiç kaybolmamış büyüklere ulaşmaya devam ediyor.