Giant Socks Gorilla 40 Kartlı Hafıza, Eşleştirme ve Puzzle Oyunu

44 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

580 KDV dahil

Stokta

Kategoriler: ,

Goril rengarenk dev çoraplarının birer tekini kaybetmiş. Çoraplarının doğru eşlerini bulmasına yardım eder misin?
Çok özel çizimlerle zenginleştirilmiş Giant Socks Gorilla’yı 3 farklı şekilde oynayabilirsiniz: yapboz, hafıza ve eşleştirme oyunu.
● Hızlı eşleştirme oyunu (4+ yaş): Goril dev çoraplarının birer tekini kaybetmiş. Gorilin kayıp çorabını ilk sen bul oyunu kazan! Aman dikkat, kayıp çorabın sağ tek mi yoksa sol tek mi olduğuna dikkat etmeyi sakın unutma!
● Hafıza oyunu (3-6 yaş): Çorap kartları hafıza kartı oyununa dönüştü! 2 çorap kartı açarak en fazla sayıda doğru çifti bulan oyuncu ol, oyunu kazan. Hafızası iyi olan kazansın!
● Yapboz oyunu (3-4 yaş): Goril kartları ile kayıp çorapları doğru olarak eşleştirebilir misin? 2 parçalı puzzle mantığı ile çalışan bu oyunda çocuklar tek başlarına ya da grup halinde saatlerce keyifli vakit geçirecekler!
Gelişime katkısı
Özel olarak hazırlanmış 10 farklı desende 20 çorap içeren Giant Socks Gorilla çocukların dikkat, konsantrasyon ve odaklanma gibi bilişsel fonksiyonlarının gelişmesine yardımcı olur. Görsel algılarını destekleyerek farklı görselleri birbirinden ayırt etmede hızlanmalarını sağlar. Grup halinde oynanabilmesi ve kazanma/kaybetme öğesi barındırması sebebiyle sosyal ve duygusal gelişimlerini destekler.
Neler İçerir?
● 20 adet goril kartı (9 x 10 cm)
● 20 adet çorap kartı (3 x 3,5 cm)

Markalar

Tedarikçi

Zesty Nest

Yaş

3+

Moritoys oyuncak kültürünü dönüştürmek ve aileleri çocuk gelişimine en uygun eğlenceli ve eğitici oyuncaklarla buluşturmak için kurulmuş bir sosyal girişimdir.    Moritoys'da tasarımcılarımız ve çocuk gelişim uzmanlarımızdan oluşan ekibimizle birlikte çocukların hayatlarına güçlü bir temel ile başlamalarını sağlamak için cinsiyet ayrımı gözetmeyen, doğa ile dost, eğitici ve eğlenceli oyuncaklar üretiyoruz.