Look & Find Puzzle Kindergarten – 36 Parçalı Yapboz ve Gözlem Oyunu

50 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

450 KDV dahil

Stokta

Kategoriler: ,

Look & Find Puzzle: Kindergarten ile anaokulunda eğlenceli bir güne eşlik etmeye hazır mısın? Yapbozu tamamla ve resimde yer alan 24 objeyi bul!
● Look & Find Kindergarten Puzzle’da yapboz ve gözlem oyunu bir arada! Yapbozu tamamla ve resimde bulunan 24 objeyi bulmak için gözlem gücünü kullan!
● Günlerinin büyük kısmını geçirdikleri anaokullarının çocukların hayatındaki yeri çok büyük. Puzzle’ı tamamladıktan sonra çocuğunuzla okulda bir gününün nasıl geçtiği üzerine sohbet edebilir, gündelik hayatına ışık tutacak sohbetler başlatabilirsiniz.
● Bu eğlenceli Look & Find puzzle çocukların yaşadıkları dünyayı keşfetmelerine fırsat verirken görsel algı ve dikkat becerilerini destekler, ince kas becerilerinin ve el-göz koordinasyonlarının gelişmesini sağlar.
● İllustrator Buse Ustaoğlu tarafından resmedilmiştir.
Neler İçerir?
● 36 parça puzzle (tamamlanmış puzzle ölçüleri: 34 x 48 cm)
Önerilen Yaş Grubu
3 yaş üzeri çocuklar ve tüm puzzle severler için tavsiye edilmektedir.

Markalar

Tedarikçi

Zesty Nest

Yaş

3+

Moritoys oyuncak kültürünü dönüştürmek ve aileleri çocuk gelişimine en uygun eğlenceli ve eğitici oyuncaklarla buluşturmak için kurulmuş bir sosyal girişimdir.    Moritoys'da tasarımcılarımız ve çocuk gelişim uzmanlarımızdan oluşan ekibimizle birlikte çocukların hayatlarına güçlü bir temel ile başlamalarını sağlamak için cinsiyet ayrımı gözetmeyen, doğa ile dost, eğitici ve eğlenceli oyuncaklar üretiyoruz.