Look & Find Puzzle: Museum – 36 Parçalı Yapboz ve Gözlem Oyunu

15 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

450 KDV dahil

Stokta

Kategoriler: ,

Look & Find: Museum Puzzle ile müzede eğlenceli bir gün geçirmeye hazır mısın? Yapbozu tamamla ve resimde yer alan 24 objeyi bul!
● Look & Find Museum Puzzle’da yapboz ve gözlem oyunu bir arada!
● Gerçek bir dinozor iskeleti, tarihi eserler, rengarenk fosiller ve çok daha fazlası ile dolu bu müzede keşfedilecek çok şey var! Yapbozu tamamla ve dış çerçevede yer alan 24 objeyi puzzle içinde bulmaya çalış. Bakalım hepsini bulabilecek misin?
● Puzzle’ı tamamladıktan sonra çocuğunuzla müzede sergilenenler, fosiller, tarihi eserler ve müzeyi heyecanla gezen insanlar üzerine sohbetler başlatabilirsiniz.
● Bu eğlenceli Look & Find puzzle çocukların yaşadıkları dünyayı keşfetmelerine fırsat verirken görsel algı ve dikkat becerilerini destekler, ince kas becerilerinin ve el-göz koordinasyonlarının gelişmesini sağlar.
● İllüstratör Buse Ustaoğlu tarafından resmedilmiştir.
Neler İçerir?
● 36 parça puzzle (tamamlanmış puzzle ölçüleri: 34 x 48 cm)
Önerilen Yaş Grubu
3 yaş üzeri çocuklar ve tüm puzzle severler için tavsiye edilmektedir.

Markalar

Tedarikçi

Zesty Nest

Yaş

3+

Moritoys oyuncak kültürünü dönüştürmek ve aileleri çocuk gelişimine en uygun eğlenceli ve eğitici oyuncaklarla buluşturmak için kurulmuş bir sosyal girişimdir.    Moritoys'da tasarımcılarımız ve çocuk gelişim uzmanlarımızdan oluşan ekibimizle birlikte çocukların hayatlarına güçlü bir temel ile başlamalarını sağlamak için cinsiyet ayrımı gözetmeyen, doğa ile dost, eğitici ve eğlenceli oyuncaklar üretiyoruz.