Look & Find Puzzle: Peppa Pig Children’s Festival – 36 Parçalı Puzzle ve Yapboz Oyunu

18 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

380 KDV dahil

Stokta

Kategoriler: ,

Eğlenceli ve rengarenk Peppa Pig Children’s Festival Puzzle seni bekliyor! Yapbozu tamamla ve resimde yer alan 24 objeyi bul!
● Look & Find Puzzle: Peppa Pig Children’s Festival’de yapboz ve gözlem oyunu bir arada! Yapbozu tamamla ve resimde bulunan 24 objeyi bulmak için gözlem gücünü kullan!
● Puzzle’ı tamamladıktan sonra çocuğunuzla festivaldeki tanıdık karakterler ve etkinlikler üzerine konuşarak hikayeleştirebilirsiniz. Ayrıca yapbozda gördükleri sahne ile kendi yaşadıklarını karşılaştırmalarını isteyerek gündelik hayat ile ilgili sohbetler başlatabilirsiniz.
● Bu eğlenceli Look & Find puzzle çocukların yaşadıkları dünyayı keşfetmelerine fırsat verirken görsel algı ve dikkat becerilerini destekler, ince kas becerilerinin ve el-göz koordinasyonlarının gelişmesini sağlar.
● Kalın, dayanıklı mukavva ile özel üretilmiş Look & Find Puzzle: Peppa Pig Children’s Festival uzun yıllar çocuğunuzun büyüme yolculuğuna eşlik edecek şekilde tasarlanmıştır.
Neler İçerir?
● 36 parça puzzle (tamamlanmış puzzle ölçüleri: 34 x 48 cm)
Önerilen Yaş Grubu
3 yaş üzeri çocuklar ve tüm puzzle severler için tavsiye edilmektedir.

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

Yaş

3+

Moritoys oyuncak kültürünü dönüştürmek ve aileleri çocuk gelişimine en uygun eğlenceli ve eğitici oyuncaklarla buluşturmak için kurulmuş bir sosyal girişimdir.    Moritoys'da tasarımcılarımız ve çocuk gelişim uzmanlarımızdan oluşan ekibimizle birlikte çocukların hayatlarına güçlü bir temel ile başlamalarını sağlamak için cinsiyet ayrımı gözetmeyen, doğa ile dost, eğitici ve eğlenceli oyuncaklar üretiyoruz.