Peppa Pig Memory Card Game: 28 Kartlı Hafıza ve Eşleştirme Oyunu

40 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

290 KDV dahil

Stokta

Kategoriler: ,

Peppa, Mommy Pig, George, Zuzu Zebra, Candy Cat… Peppa Pig karakter kartlarının eşini en çok sen bul, oyunu kazan!
● En sevilen Peppa Pig karakterlerini içeren 24 kartlı bu hafıza kartı oyununda amaç, en fazla sayıda kartı doğru eşleştirmektir.
● Tüm kartları yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirilir, sırası gelen oyuncu 2 kart açar. Açılan kartlardaki figürler birbiri ile eşleşiyorsa oyuncu bu kartları alır ve yeni bir çift daha açar. Kartlar eşleşmeyince sıra sonraki oyuncuya geçer. Hafızası en iyi olan kazansın!
● Kalın, dayanıklı mukavva ile özel üretilmiş Peppa Pig memory card game uzun yıllar çocuğunuzun büyüme yolculuğuna eşlik edecek şekilde tasarlanmıştır.
● 14 karakter – 28 kart içeren bu hafıza oyununu, çocukların çok sevdikleri Peppa Pig karakterleri kartlarını eşleştirirken odaklanma, hafıza ve eşleştirme gibi bilişsel becerilerini geliştirmelerini sağlar.
Neler içerir?
28 kart (14 çift)
Kart boyutu: 4 x 4 cm
Önerilen Yaş Grubu
3 yaş ve üzeri çocuklar ve tüm yetişkinler için tavsiye edilmektedir.

Markalar

Tedarikçi

Zesty Nest

Yaş

3+

Moritoys oyuncak kültürünü dönüştürmek ve aileleri çocuk gelişimine en uygun eğlenceli ve eğitici oyuncaklarla buluşturmak için kurulmuş bir sosyal girişimdir.    Moritoys'da tasarımcılarımız ve çocuk gelişim uzmanlarımızdan oluşan ekibimizle birlikte çocukların hayatlarına güçlü bir temel ile başlamalarını sağlamak için cinsiyet ayrımı gözetmeyen, doğa ile dost, eğitici ve eğlenceli oyuncaklar üretiyoruz.