Peppa Pig Outdoor Fun Reusable Sticker Set: Peppa Pig ile sınırsız sahne yarat – 110 çıkartma 2 sahne

33 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

430 KDV dahil

Stokta

Kategoriler: ,

Tak, çıkar, defalarca oyna! 110 yeniden kullanılabilir çıkartma ile hayalindeki Peppa Pig sahnesini yarat!
● Reusable Sticker Set: Outdoor Fun, Peppa Pig karakterleri, eğlenceli park sahneleri, ağaçlar, kelebekler ve onlarca farklı renk renk çıkartmalar ile çocuğunuz hayalindeki Peppa Pig hikayelerini kurgulayacak, sınırsız oyunun keyfini çıkaracak!
● Arkasında yapışkan bulunmayan, manyetik olarak yüzeylere yapışan gerçek yeniden kullanılabilir yapıştırmalar içerir. Yapıştırmaları çekin, büzün, kırıştırın, sonra yeniden kullanın 🙂
● Yeniden kullanılabilir çıkartmalar kolaylıkla takılıp çıkartılırken yapıştırıldığı yüzeyde herhangi bir iz bırakmaz.
● Reusable Sticker Set: Outdoor Fun oyunu sırasında, çocuğunuzla sahneler üzerine konuşarak hikayeleştirebilir ya da Peppa Pig sahneleri ile kendi yaşadıklarını karşılaştırmalarını isteyerek gündelik hayat ile ilgili sohbetler başlatabilirsiniz.
● Reusable Sticker Set: Outdoor Fun, okul öncesi dönemde çocukların yaratıcılık, görsel algı, konsantrasyon ve ince motor becerilerinin gelişimine yardımcı olur.
Neler İçerir?
● 110 adet yeniden kullanılabilir çıkartma
● 2 farklı arka plan (15 x 30 cm)

Markalar

Tedarikçi

Zesty Nest

Yaş

3+

Moritoys oyuncak kültürünü dönüştürmek ve aileleri çocuk gelişimine en uygun eğlenceli ve eğitici oyuncaklarla buluşturmak için kurulmuş bir sosyal girişimdir.    Moritoys'da tasarımcılarımız ve çocuk gelişim uzmanlarımızdan oluşan ekibimizle birlikte çocukların hayatlarına güçlü bir temel ile başlamalarını sağlamak için cinsiyet ayrımı gözetmeyen, doğa ile dost, eğitici ve eğlenceli oyuncaklar üretiyoruz.