Speedy Robots – Sayma ve Eşleştirme Oyunu

41 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

580 KDV dahil

Stokta

Kategoriler: ,

Speedy Robots ile 2 oyun bir arada! Eğlenceli ve renkli çizimlerle zenginleştirilmiş bu oyunda robotları gölgeleriyle eşleştirmek veya vücut kısımlarını saymak için yarış. En hızlı olan kazansın!
● 2’si 1 arada olan bu oyunda tek bir kazanan olmak zorunda değil, her turun ve oyunun birden çok kazananı olabilir!
● Sayma ve eşleştirme oyunu: Zarları atın ve 1,2 ve 3 sayılarıyla robotun vücut parçalarının eşleştiği robot kartını bulun. Eşleşmeyi doğru yapan oyuncu turu kazanır.
● Gölge eşleştirme oyunu: Robot kartlarını bir masaya yayın. Gölgeyi doğru robotla eşleştiren ilk oyuncu turu kazanır.
Gelişime katkısı
Speedy Robots – Sayma ve Eşleştirme Oyunu çocukların matematiksel ve sayısal becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Görsel algılarını destekleyerek farklı görselleri birbirinden ayırt etmede hızlanmalarını sağlar. Grup halinde oynanabilmesi ve kazanma/kaybetme öğesi barındırması sebebiyle sosyal ve duygusal gelişimlerini destekler.
Neler İçerir?
● 24 adet robot kartı (7 x 7 cm)
● 2 ahşap zar (2 cm)

Markalar

Tedarikçi

Zesty Nest

Yaş

3+

Moritoys oyuncak kültürünü dönüştürmek ve aileleri çocuk gelişimine en uygun eğlenceli ve eğitici oyuncaklarla buluşturmak için kurulmuş bir sosyal girişimdir.    Moritoys'da tasarımcılarımız ve çocuk gelişim uzmanlarımızdan oluşan ekibimizle birlikte çocukların hayatlarına güçlü bir temel ile başlamalarını sağlamak için cinsiyet ayrımı gözetmeyen, doğa ile dost, eğitici ve eğlenceli oyuncaklar üretiyoruz.