Underground & Overground Puzzle – 24 Parça Dev Yer Puzzle ve Posteri

63 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

650 KDV dahil

Stokta

Kategoriler: ,

Tavşanlar ve köstebekler geceleri nerede uyur? Hangi orman canlıları yer altında, hangileri yer üstünde yaşar? Bastığımız toprağın altında neler oluyor? Bu eşsiz yapboz ile bu soruların cevaplarını keşfedin!
● Ormanda ve toprak altında yaşayan canlıların hayatına renkli bir bakış sunan bu özel dev yapboz çocuğunuzla birlikte yer altı ve yer üstü dünyasını keşfetmeniz için eğlenceli bir fırsat sağlar.
● Mantarlar, hayvan yumurtaları, fosiller ve değerli taşlar gibi az karşılaşılan doğa harikalarına çocukların ilgisini çekmek için fırsat yaratabilirsiniz!
● Daha erken yaş gruplarının puzzle’ı tamamlamasını kolaylaştırmak amacıyla puzzle ile aynı boyda kuşe kağıda basılmış poster içerir.
● Bu eğlenceli yer puzzle’ı çocukların yaşadıkları dünyayı keşfetmelerine fırsat verirken görsel algı ve dikkat becerilerini destekler, ince kas becerilerinin ve el-göz koordinasyonlarının gelişmesini sağlar.
● Ödüllü illüstratör Çağrı Odabaşı tarafından resmedilmiştir.
Neler İçerir?
● 24 parça puzzle (tamamlanmış puzzle ölçüleri: 50 x 70 cm)
● 1 adet tam boy puzzle posteri (50 x 70 cm)

Markalar

Tedarikçi

Zesty Nest

Yaş

2+

Moritoys oyuncak kültürünü dönüştürmek ve aileleri çocuk gelişimine en uygun eğlenceli ve eğitici oyuncaklarla buluşturmak için kurulmuş bir sosyal girişimdir.    Moritoys'da tasarımcılarımız ve çocuk gelişim uzmanlarımızdan oluşan ekibimizle birlikte çocukların hayatlarına güçlü bir temel ile başlamalarını sağlamak için cinsiyet ayrımı gözetmeyen, doğa ile dost, eğitici ve eğlenceli oyuncaklar üretiyoruz.