Dikey Çizgili Jakarlı Şapka

30 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

250 KDV dahil

Kategoriler: ,

Antebies ürünleri yumuşacık Global Organik Tekstil Standardı (GOTS) sertifikalı organik pamuk kumaştan üretilmiştir. GOTS sertifikası, ham maddelerin toplanmasından ürünlerin bitimine kadar, tüm üretim sürecini denetleyerek tüketiciye organik ürün güvencesi vermektedir. Anne özeni ile üretilen Antebies ürünleri, zararlı kimyasallar barındırmayarak bebeğinizin alerji riskini azaltır ve sağlığını korur, güven ile kullanabilirsiniz.

Çevreye duyarlı Antebies ürünleri üzerinde, Ege bölgesinde iş imkanı olmayan kadınlar tarafından el emeği ile yapılmış minik aksesuarlar yer alır. Kullanılan aksesuarların temel amacı zanaatkarlara iş imkanı sağlayarak geleceğe umutla bakmalarına destek olmaktır.

Türkiye’de üretilmiştir.

Bakım Talimatı
Uzun süreli kullanım için 30 derecede benzer renklerle yıkanması, orta derecede ütülenmesi önerilir.

Beden

0-3 Ay, 3-6 Ay, 6-9 Ay

Renk

Beyaz

Tedarikçi

Zesty Nest

Ürün Grubu

Şapka

Markalar

"Antebies, çocuk gelişiminde uykunun büyük önem taşıdığının bilinci ile mutlu bireylerin uyku dünyasını tasarlıyor. Modern çizgiler ile geleneksel dokunuşları birleştirerek, doğumdan çocukluk dönemine, her adımda çocukların ihtiyaçlara göre tasarlanmış, doğaya ve topluma duyarlı ürünler sunuyor. Antebies’in amacı, 0-12 yaş çocuklar için sokak ve ev giyimi ayrımını yok ederek onların yüzlerindeki tebessümü korumaktır."