Jesper Bebek Çorabı Pembe 6’lı Set Naturel Pamuk + Yıkama Filesi

28 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

210 KDV dahil

Stokta yok

Jesper 0 – 6 ay bebek çorapları, bebeklerin hassas ciltleri düşünülerek yumuşak ve rahat edebilecekleri, ayak sağlıklarını koruyabilecekleri, hava alan doğal ve yumuşak malzemelerden OEKO Tex standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
Pastel renkleri ile doğal, sade ve kaliteli bir etki bırakan Jesper çorapları, penye pamuk ve bambu gibi yumuşak malzemelerden dokunarak, bebeklere gündelik hayatlarında daha rahat hissetmeleri için yumuşak burun dikişine ve tabana sahiptirler.
Jesper Bebek Çorapları önceden yıkanmış, buharla ütülenmiş ve çamaşır makinelerinde kaybolmamaları, rahat yıkanabilmeleri için kutuları içinde yıkama filesi ile sizlere ulaşmaktadır.
“Yumuşak, doğal, sağlıklı yapısı ve pastel renkleri ile annelerin aradıkları tüm özellikler düşünülerek üretilen Jesper çorapları ile anneler ve bebekler artık daha rahat ve daha konforlu.”
%80 penye pamuk, %19 polyamid %1 elastan

Bakım Talimatı
Soğuk suda yıkayın, düşük ısıda kurutun.

Beden

0-6 Ay

Renk

Pembe

Markalar

Tedarikçi

Zesty Nest

Ürün Grubu

Çorap

Jesper, ailelerin bebekleriyle birlikte geçirdikleri her saniyenin paha biçilmez değerini, her anın bütünün bir parçası olduğunu ve bu anların en mutlu ve rahat şekilde geçirilmesinin önemini hiç unutmadı. Bu nedenle doğal ve sağlıklı malzemeler ile yumuşak bir dokunuşu bir araya getirmek için çok çalıştı. Bebeklerin her anını sağlık, konfor ve mutluluk içinde geçirebilmelerini sağlamayı kendine amaç olarak belirledi. Jesper doğduğu günden bu yana, önce bebek arkadaşları, sonra da onların ailelerinin konforunu göz önünde bulundurarak en kaliteli, en yumuşak ve en sağlıklı ürünleri üretmek için tüm bilgi birikimini kullandı. Bu sayede ortaya çıkardığı tüm koleksiyonlar ve ürünler çevre dostu kumaşlar kullanılarak özenle hazırlandı ve güvenilir fabrikalarda üretildi. Gezegenimize ve geleceğimize karşı sorumlu olmanın yanı sıra, ürettiği ürünlerin minik arkadaşlarının hassas ciltleri için en mükemmeli olmasına çabalamaktan da hiç vazgeçmedi. Sürdürebilir mutluluğun formülünü küçük yaşta mutlu bebekler, büyüdüğünde mutlu insanlar olarak gördü.