Geebee2 Ahşap El Yapımı Uçak

32 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

49.900 KDV dahil

Stokta

Modelimiz 1-8 yaş çocukların kullanımına uygundur.
Geebee2 pedallı uçaklarımız özenle seçilmiş ahşap malzemeler ile üretilmektedir
Ayrıca 2 yaş altı çocuklar için de ebeveyn kontrol aparatı bulunmaktadır.
Kaplama koltuklar, hareket halinde dönen pervane ve Kokpittürk imalatlı kokpit ile son derece detaylı, gerçekçi ve özel bir üründür.
Pedallı uçak direkt tekerleğe güç aktaran pedalları sayesinde pedal çevrilerek hareket ettirilmekte, gerçek uçaklardaki gibi lövyeden yönlendirilebilmektedir. Özel dizaynı ile uçak hareket ettirildiğinde pervanesi dönmektedir. Ahşap malzeme dış şartlardan etkilenmemesi için astarlanıp yüksek kalitede boya ile boyanmaktadır, pilot iskemlesi yumuşak suni deridir. Kokpit uçaklarımız özel olarak TUHAG Aviation Inc tarafından üretilmekte ve temel uçuş saatleri detayını içermektedir. Kolay taşınıp muhafaza edilebilmesi için katlanır kanat tasarımına sahiptir.
Pilot Kids olarak model oyuncak uçakları Avrupa ve Türkiye ‘de orjinaline sağdık kalarak geleneksel yöntemlerle imalatını yapan ilk ve tek oyuncak atölyesiyiz. Bu eğitici ve eğlenceli oyuna sizi de davet ediyoruz.
Teknik özellikler:
Gövde uzunluğu 128 cm,
Kanat genişliği 110 cm,
Yükseklik 75 cm,
Ağırlığı 15 kg’dır.
Kolayca katlanabilen kanatları kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar.

Teslimat Süresi
Siparişiniz 60 gün içerisinde teslim edilir.

Renk

Kırmızı – Siyah

Markalar

Tedarikçi

Pilot Kids

Yaş

1+

Geebee2 pedallı uçaklarımız özenle seçilmiş ahşap malzemeler ile üretilmektedir. Modelimiz 1-8 yaş çocukların kullanımına uygundur. Ayrıca 2 yaş altı çocuklar için de ebeveyn kontrol aparatı bulunmaktadır. Kaplama koltuklar, hareket halinde dönen pervane ve Kokpittürk imalatlı kokpit ile son derece detaylı, gerçekçi ve özel bir üründür. Pedallı uçak direk tekerleğe güç aktaran pedalları sayesinde pedal çevrilerek hareket ettirilmekte, gerçek uçaklardaki gibi lövyeden yönlendirilebilmektedir. Özel dizaynı ile uçak hareket ettirildiğinde pervanesi dönmektedir. Ahşap malzeme dış şartlardan etkilenmemesi için astarlanıp yüksek kalitede boya ile boyanmaktadır, pilot iskemlesi yumuşak suni deridir. Kokpit uçaklarımız özel olarak TUHAG Aviation Inc tarafından üretilmekte ve temel uçuş saatleri detayını içermektedir. Kolay taşınıp muhafaza edilebilmesi için katlanır kanat tasarımına sahiptir. Pilotkids olarak model oyuncak uçakları Avrupa ve Türkiye 'de orjinaline sağdık kalarak geleneksel yöntemlerle imalatını yapan ilk ve tek oyuncak atölyesiyiz. Bu eğitici ve eğlenceli oyuna sizi de davet ediyoruz.