Dinozorlu Papyon

15 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

290 KDV dahil

Stokta

Limitli sayıda sağlıklı koton kumaşlar ile elde hazırlanır. Bebekler ve çocuklar için uygundur. Boyun bağındaki kipsli bağlantı ile kolayca takılır ve kişiye özel ayarlanabilir. Ayarlanabilir boyun bağı sayesinde ve çocuğun beden gelişimine göre, papyonlar 7-8 yaşa kadar kullanılabilir. Papyon bölümü kusursuz bir kelebek form ile şişkin durur.

Ölçüsü; 8cmx4cm’dir.

0 ay ve üzeri.

Bakım Talimatı
Papyonlarınızı kirlerden korumak için kullanmadığınız anlarda kutularınsa saklayın. Temizlemek için yumuşak bir fırça ve sabun ile zarar vermeyecek hareketlerle fırçalayabilirsiniz.

Renk

Yeşil

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

Lokum Kids; çocukların ve ailelerinin en özel günlerinde onların unutulmaz aile karelerinde yer alacak parçaları hazırlayan bir aksesuar markasıdır. Dünyanın 4 bir yanından en özel kumaşlar seçilerek tek tek elde özenle hazırlanan parçaların hepsi limitli ve uniq’tir. Çocukların mutluluğu en büyük önceliğimizdir. En büyük vaadimiz, kendi çocuklarımız için kullanmayacağımız ve satın almayacağımız hiçbir ürünün bu koleksiyonlarda yer almamasıdır! Mottomuz; sağlıklı, dünyaya ve çevreye özenli, az ve öz parça ürünlerin kullanımını desteklemek ve tercih sebebi yapmaktır. Tasarım ve koleksiyon zevkimiz, klasik parçalar bir yana en önde giden trendleri takip etmek ise her zaman ayrıcalığımızdır. Lokum Kids, papyon, saç fiyonkları ve aile kombinleri olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesine sahip özel parçalardan oluşmaktadır. Saç fiyonklarımız yenidoğan ve saçı olmayan bebekler için çok uygundur. Özel elastik lastiği sayesinde, bebeklerin ve çocukların kafalarını acıtmadan kolayca uzun süre kullanabilirsiniz, iz bırakmaz. Ürünler çok hafif ve rahattır. Özenle seçilmiş renkli koton kumaşları, hem sağlıklı hem de çevre dostudur. Yenidoğan bebeklerden, 70 yaşlarında olgun insanların da kullanabileceği bir lastiğe sahiptir. Lokum Kids saç fiyonkları, hem şıklık hem de klasik bir dokunuş ile hayatınıza renk katar. Çocukların fotoğraf karelerini ölümsüzleştirir. Doğanın mucizevi renklerinden esinlenerek hazırlanan saç fiyonkları, dünyayı daha güzel bir yer haline getirmeyi amaçlar.. Minik dokunuşlarla çocukların kıyafet kombinlerini ön plana çıkartır. Papyonlar, baba&oğul kombinleri, kardeş setleri ve aklınıza gelecek her türlü kombini yapmak konusunda cesur olan markamız, lokumlar için sevgiyle hazırlanmaktadır. Marka ruhunu çocukların enerjisinden, güzelliğinden alan Lokum Kids, yaşadığı dünyaya pozitif katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Ürünlerimiz tek tek elde hazırlanmaktadır. Bu nedenle birbirinden minik farklılıklar gösterebilir. Saç fiyonkları, özel elastik saç bantları, klipsi tokalar ya da saç tokaları üzerine hazırlanmaktadır. Lokum Kids yolculuğumuz ortak olduğunuz için teşekkür ederiz. Hepimizin çevreye yaydığımız enerji üzerinde sorumluluğumuz olduğunu unutmayın. Siz de Lokumlarımız gibi; renkli ve pozitif kalın. En güzel anılarınıza minik bir renk katabilme dileği ile… Dünyamıza hoşgeldiniz!