Earth Önlük

21 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

890 KDV dahil

Stokta yok

Earth önlüklerinden oluşur. Her parça, yemek takımı koleksiyonuyla nakış detayları aracılığıyla ilişkili olarak doğanın bir elementini ifade eder. Pamuk önlüklerin yumuşak kumaşları yüksek emicilikte olup, çocuklar için idealdir. Makinede yıkanabilir ve kolayca ütülenebilir.
Earth Önlük, Garden of Venus kahvaltı kasesinde de resmedilen solucanı ve Doğa Ana’nın sunduklarına duyulan minnettarlığı ifade eder. Önlüklerin %100 pamuk oluşu, rahat bir şekilde çocuk kıyafetlerinin üzerine giyilmesini sağlarken nakışlı yaka detayları dikkati yemek lekelerinden uzaklaştırır.
Baron Venus önlükleri %100 pamuktan üretilmiş olup yüksek nefes alma özelliği sayesinde nemi içine hapseder. Nakışta kullanılan iplik, selülozdan yapılan, sürdürülebilir ormanlarda yetiştirilen ağaçlardan elde edilen, yenilenebilir bir hammadde olan %100 Lyocell’den üretilmiştir. Dünyanın en sürdürülebilir ipliklerinden olan Lyocell, Almanya’da doğal kaynakların korunmasına özel olarak dikkat edilerek üretilmiştir. İnsanlara veya çevreye herhangi bir zararı olmadığı sertifika ile onaylanmıştır ve tamamen geri dönüştürülebilirdir. Bu nedenle çevreye, deriye ve çamaşır makinesine karşı yumuşak olan bir maddedir.
1 yaş ve üzeri.

Bakım Talimatı
Baron Venus ürünleri, her öğünde kullanılmak üzere özenle seçilmiş sağlıklı ve kaliteli hammaddelerden üretilmiştir. Lütfen nazik olun. Dikkatli kullanın.
Lekeleri sabun ve soğuk su ile mümkün olduğunca çabuk çıkarmaya özen gösterin. Daha sonra çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Kuruması için asınız.
40C’de makinede yıkanabilir. Orta ısıda ütüleyiniz. Kurutma makinesinde kurutmayın. Tetrakloroetilen dışında herhangi bir solvent ile kuru temizleme yapılabilir.

 

Ağırlık 0,210 kg
Boyutlar 33 × 29 cm
Tedarikçi

Baron Venus

Markalar

"Baron Venus, yiyecekleri güzel ve saygıdeğer bir şekilde sunmak için tasarlanmış işlevsel ama şiirsel çocuk sofra takımları sunar. Markanın misyonu, çocuklarla dolu dünyamızı daha canlı, daha anlamlı ve daha güzel kılmaktır. 'Gerçek malzemelerden' yapılan yemek gereçleri, Avrupa'nın tarihsel olarak itibarlı, aile işletmesi üretimhanelerde son derece yetenekli zanaatkarlar tarafından butik partiler halinde üretilmektedir. Baron Venus ürünleri, çocuklarınıza sofra adabını ve kalitesini doğal bir şekilde erken yaşta tanıştırır. İnanılmaz derecede şık, dayanıklı ve zamansız Baron Venus ürünleri, çocukları 'Dünyayı Tatmaya' teşvik etmek isteyenler için ideal hediyelerdir."