Slim Sprunchie W. Bow Sweets for my Sweet

85 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

350 KDV dahil

Stokta

Eğlenceli desenli ve kaliteli kumaşların altında gizlenmiş olan Invisibobble Kids Sprunchie, içerisinde klasik bir Invisibobble Kids Original içerir ve süper yetenekleriyle beraber çifte avantaj sunar.

Tüm saç tipleri ve tüm saç stilleri için uygundur.

Spiral şekli sayesinde tüm saçları rahatlıkla bir arada tutar ve kolayca, saça zarar vermeden çıkarılabilir.

Invisibobble Kids Sprunchie sevimli bir fiyonk içerir. Canlı renkleri ile her günü, eğlenceli bir güne dönüştürmenin en iyi yoludur!

Spiral tokalar, moda olan renklerde kumaşlarla buluşuyor.
Uzun süreli kullanım rahatlığı
Zarif ve modern görünüm
Saça zarar vermez
Güçlü kavrayış
0-12 yaş için kullanıma uygundur.

Bir pakette 1 adet ürün bulunmaktadır.

Renk: Çok renkli

Bakım Talimatı
Çamaşır Makinesinde 30 derecede yıkayabilir ve fön makinesi ile kurutmanız durumunda, ilk günkü formuna kavuşacaktır.

 

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

Invisibobble, Sophie'nin üniversitedeki ilk yıllarında oluşmaya başladı. Üniversite, bir kızın hayatında sürekli saçlarını topladığı bir dönemdir. İster ders çalışırken önünüze gelmesini önlemek, ister dışarı çıkarken, ister evdeyken saç toplamak bir zorunluluk haline geliyor! Sophie atkuyruğu görünümünü severdi ama bir şey onu rahatsız edip duruyordu. Her sabah baş ağrısı çekiyordu ve saçında hepimizin bildiği ve nefret ettiği o tokaların yarattığı iz vardı. Bir gece, Sophie üniversitenin düzenlediği 'kötü tarz” partisine hazırlanırken, batik bir bluz, ışıltılı bir etek, rengarenk göz farı ve bir sürü çılgın aksesuarla dışarı çıktı. Dışarı çıkarken, ne kadar çılgın görünse de saçlarının biraz fazladan gösterişe ihtiyacı olduğunu fark etti. Sophie hemen gözünü yurt duvarında asılı eski telefona dikti. Yıllardır bozuk olduğu için kimseye bir faydası olmuyordu. Bu yüzden telefon kablosunu çıkarmaya ve zaten oldukça göz alıcı görünümüne, ekstra bir vurgu olması için, saçlarını onunla bağlamaya karar verdi. Partiden sonraki sabah, eğlence dolu bir gecenin ardından Sophie uyandı ve bir şeylerin farklı olduğunu fark etti. Sonra aklına geldi; başı ağrımadı! Bir anlık şoktan sonra, ilk kez bir saç tokasını - telefon kablosunu- kaybetmediğini fark etti. Telefon kablosunu çıkardıktan toka izinin hale olduğunu ancak normalden çok daha az belirgin olduğunu fark etti. İşte o zaman, kendisine ve sayısız diğer kıza yardımcı olabilecek bir fikri olduğunu anladı! Invisibobble fikri o an doğmuştu, ancak Sophie'nin konsepti ilerletmesine yardım edecek birine ihtiyacı vardı – şimdiki iş ortağı Felix. Doğru malzeme ve teknik özelliklere sahip ilk Invisibobble'ı tasarlamaları, birkaç Alman teknisyenin yardımı ile altı aylarını aldı. 2012'de lansmanı Almanya'da gerçekleşti ve bu küçük firma, ürünü sürekli olarak geliştirebilmeleri için müşterilerden geri bildirim toplamak amacıyla 12 ay harcadı. Son olarak, 2013 yılında Invisibobble'ı uluslararası pazara sunma zamanı gelmişti. O zamandan beri, tüm dünyadan Invisibobble talep patlaması yaşanıyor ve Invisibobble artık dünya çapında dağıtılıyor!