Wet Lines – Kids Detangling Spray -150 ML

11 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

400 KDV dahil

Stokta

Tangle Teezer Çocuklar için özel hazırlanmış saç açıcı spreyler ile, saç taramayı keyifli hale getiriyoruz!!
Çocuklar için özel Saç Açıcı Sprey ile gözyaşı yok, düğümler – karışıklıklar yok! Artık saçlar taranırken gülümsemeler var!
Meyveli bir kokuya sahip, hafif bir sprey olarak formüle edilmiştir. Saçları nemlendirmeye yardımcı olarak daha kolay taramanızı sağlar. Böylece saçlar daha yumuşak ve pürüzsüz hale gelir.
Saçı ağırlaştırmadan, karışıklıkları daha kolay ve daha hızlı açmaktadır.
Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemekte ve PETA sertifikalıdır.
Çocuklara özel Tangle Teezer ürünleri ile beraber kullanmanız önerilir.

2-15 yaş için kullanıma uygundur.

 

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

Markanın yaratıcısı Shaun, İngiltere’de yaşayan 30 senelik deneyimli bir kuaför iken, bir gün aklında saçlardaki düğümleri açmak için diğer saç fırçalarında olmayan bir şeye gereksinim duyuyor ve standart olan minik topların olmaması gerektiğini düşünüyor. 2003 yılında aklında beliren bu fikirle ilgili 4 yıl boyunca çalışmalarını yapıyor ve 2007 yılında markanın ilk ürünü olan Original Serisi ortaya çıkıyor. Önce Boots’lar kendine yer buluyor, sonra dünyaca ünlü Toni & Guy ve Regis kuaförlerinde yer almaya başlıyor. Burası marka için bir dönüm noktası oluyor ve sadece 12 ay içinde ürünler yurtdışına ihraç edilmeye başlanıyor. O dönemde markanın sadece Original Serisine ait Pembe ve Siyah ürünleri bulunmaktaydı. Markanın ilk 1 yılında ürün sayısı 35.000 adetti. Üç yıl boyunca kullanıcı yorumlarına kulak veren Shaun, 2010 yılında Compact Styler ve çocuklar için olan Flower Pot isimli ürünlerini piyasaya sürdü.2012 yılında iki yeni seri daha piyasaya süren Shaun, 2012 ve 2014 yıllarında İngiltere’nin en prestijli ödülü olan Kraliçe Ödülleri’ni kazanmış ve Buckingham Sarayı’nda ödülünü kraliçeden teslim almıştır. 2014 yılından günümüze kadar ise her yıl yeni ürünler eklenerek oluşan dev bir koleksiyon, ürün gamı bulunmaktadır. En son eklenen yenilik ise 2021 yılında gelen Saç Açıcı Spreyler ve Masaj Fırçalarıdır.