Garden of Venus Kahvaltı Kasesi

64 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

1.899 KDV dahil

Stokta

Baron Venus yemek takımı koleksiyonundaki her parça, doğadan ilham alan bir hikayeyi ve kobalt mavisi rengi kullanılarak elle çizilmiş illüstrasyonlar aracılığıyla doğanın sundukları ile sınırsız ilişkilerini tasvir ediyor.
Garden of Venus Kahvaltı Kasesi, dallardan ve tüylerden oluşan bir buketi resimler. Solucan, Doğa Ana’yı sembolize eder ve sunduklarına duyulan minnettarlığı ifade eder. Garden of Venus Kahvaltı Kasesi, Baron’un sabahın erken saatlerinde neden herkesin aç ve susuz olduğunu öğrenmesi hakkında bir hikaye ile birlikte gelir.
Garden of Venus Kahvaltı Kasesi mısır gevrekleri, çırpılmış yumurta, meyve ve kuruyemiş, dondurma ve sorbeler için idealdir.

Bakım Talimatı
Baron Venus ürünleri her öğünde kullanılmak üzere özenle seçilmiş sağlıklı ve kaliteli hammaddelerden üretilmiştir. Lütfen nazik olun. Dikkatli davranın.
Tabaklar bulaşık makinesine ve mikrodalgaya uygundur.
Baron Venus ambalajları, çevreyi düşünülerek tasarlanmış ve tedarik edilmiştir. Markanın tüm ürünleri, markanın şeftali renginden yeniden kullanılabilir şerit askılı karton kutusu ile paketlenmektedir.

Ağırlık 0,320 kg
Boyutlar 5,5 × 14 cm
Tedarikçi

Baron Venus

Markalar

"Baron Venus, yiyecekleri güzel ve saygıdeğer bir şekilde sunmak için tasarlanmış işlevsel ama şiirsel çocuk sofra takımları sunar. Markanın misyonu, çocuklarla dolu dünyamızı daha canlı, daha anlamlı ve daha güzel kılmaktır. 'Gerçek malzemelerden' yapılan yemek gereçleri, Avrupa'nın tarihsel olarak itibarlı, aile işletmesi üretimhanelerde son derece yetenekli zanaatkarlar tarafından butik partiler halinde üretilmektedir. Baron Venus ürünleri, çocuklarınıza sofra adabını ve kalitesini doğal bir şekilde erken yaşta tanıştırır. İnanılmaz derecede şık, dayanıklı ve zamansız Baron Venus ürünleri, çocukları 'Dünyayı Tatmaya' teşvik etmek isteyenler için ideal hediyelerdir."