Moonlit Yemek Tabağı

48 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

2.949 KDV dahil

Stokta

Baron Venus yemek takımı koleksiyonundaki her parça, doğadan ilham alan bir hikayeyi ve kobalt mavisi rengi kullanılarak elle çizilmiş illüstrasyonlar aracılığıyla doğanın sundukları ile sınırsız ilişkilerini tasvir ediyor. Moonlit Yemek Tabağı, Baron ve Venüs’ün tadını çıkardığı kozmik bir akşam yemeğini resimliyor. Çerçevenin etrafında tasvir edilen ateş elementi, ateşin yiyecekleri dönüştürme gücüne duyulan minnettarlığı ifade eder. Moonlit Yemek Tabağı, Baron’un Ay’ın aydınlık tarafında Venüs ile nasıl tanıştığı hakkında bir akşam yemeği hikayesi ile birlikte gelir. Baron Venus tabakları, geniş ve düz kenarları ile çocukların yemeye olan güvenini artırırken geniş yüzey alanı tek tabakta çeşitli yemek seçeneklerine imkan sağlar. Uygun derinliği masada bıçak kullanımını teşvik eder.

Almanya’da üretilmiştir.

Bakım Talimatı
Baron Venus ürünleri her öğünde kullanılmak üzere özenle seçilmiş sağlıklı ve kaliteli hammaddelerden üretilmiştir. Lütfen nazik olun. Dikkatli davranın. Tabaklar bulaşık makinesine ve mikrodalgaya uygundur. Baron Venus ambalajları, çevreyi düşünülerek tasarlanmış ve tedarik edilmiştir. Markanın tüm ürünleri, markanın şeftali renginden yeniden kullanılabilir şerit askılı karton kutusu ile paketlenmektedir.

Ağırlık 0,458 kg
Boyutlar 2 × 21,5 cm
Tedarikçi

Baron Venus

Markalar

"Baron Venus, yiyecekleri güzel ve saygıdeğer bir şekilde sunmak için tasarlanmış işlevsel ama şiirsel çocuk sofra takımları sunar. Markanın misyonu, çocuklarla dolu dünyamızı daha canlı, daha anlamlı ve daha güzel kılmaktır. 'Gerçek malzemelerden' yapılan yemek gereçleri, Avrupa'nın tarihsel olarak itibarlı, aile işletmesi üretimhanelerde son derece yetenekli zanaatkarlar tarafından butik partiler halinde üretilmektedir. Baron Venus ürünleri, çocuklarınıza sofra adabını ve kalitesini doğal bir şekilde erken yaşta tanıştırır. İnanılmaz derecede şık, dayanıklı ve zamansız Baron Venus ürünleri, çocukları 'Dünyayı Tatmaya' teşvik etmek isteyenler için ideal hediyelerdir."