Twisted Kristal Bardak

60 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

1.530 KDV dahil

Stokta yok

Baron Venus kristal koleksiyonu 3 farklı bitişli saplı bardaktan oluşur.
Her kristal parça, Çek Cumhuriyeti’ndeki yüksek vasıflı artizanlar tarafından el yapımı cam üfleme tekniği ile yüksek kaliteli kurşun içermeyen İsveç kristalinden yapılmıştır. Uygun boyutları ve şekilleri ile Baron Venus bardakları, yetişkinleri aynalayan küçük eller için ideal.
Cam, su ve diğer içeceklerin tadını değiştirmediğinden en sağlıklı seçenektir. ‘Gerçek’ bardaklar kullanmak, çocuklara onlara güvendiğinizi gösterir ve nesnelere yumuşak ve dikkatli davranmayı öğretir.
Twisted Kristal Bardak ilhamını denizden alır. Yüzeyinin girdaplı yapısı, dokunma duyusunu harekete geçirerek deniz kabuklarını andırır.

Bakım Talimatı
Baron Venus ürünleri her öğünde kullanılmak üzere özenle seçilmiş sağlıklı ve kaliteli hammaddelerden üretilmiştir. Lütfen nazik olun. Dikkatli davranın.
Sabun ve ılık su ile elde yıkayınız. Su lekelerini önlemek için yumuşak pamuklu bir bezle kurulayın.
Baron Venus ambalajları, çevreyi düşünülerek tasarlanmış ve tedarik edilmiştir. Markanın tüm ürünleri, markanın şeftali renginden yeniden kullanılabilir şerit askılı karton kutusu ile paketlenmektedir.

 

 

Ağırlık 0,312 kg
Boyutlar 11,5 × 4,5 cm
Tedarikçi

Baron Venus

Markalar

"Baron Venus, yiyecekleri güzel ve saygıdeğer bir şekilde sunmak için tasarlanmış işlevsel ama şiirsel çocuk sofra takımları sunar. Markanın misyonu, çocuklarla dolu dünyamızı daha canlı, daha anlamlı ve daha güzel kılmaktır. 'Gerçek malzemelerden' yapılan yemek gereçleri, Avrupa'nın tarihsel olarak itibarlı, aile işletmesi üretimhanelerde son derece yetenekli zanaatkarlar tarafından butik partiler halinde üretilmektedir. Baron Venus ürünleri, çocuklarınıza sofra adabını ve kalitesini doğal bir şekilde erken yaşta tanıştırır. İnanılmaz derecede şık, dayanıklı ve zamansız Baron Venus ürünleri, çocukları 'Dünyayı Tatmaya' teşvik etmek isteyenler için ideal hediyelerdir."