Under the Sun Yemek Tabağı

50 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

2.340 KDV dahil

Stokta

Baron Venus yemek takımı koleksiyonundaki her parça, doğadan ilham alan bir hikayeyi ve kobalt mavisi rengi kullanılarak elle çizilmiş illüstrasyonlar aracılığıyla doğanın sundukları ile sınırsız ilişkilerini tasvir ediyor.
Under the Sun Yemek Tabağı, havuç ve pancar taşıyan arılar ve kelebeklerle mavi bir gökyüzünü resimler. Çerçevenin etrafında çizilen güneş ışınları, Güneş’in yiyecek yetiştirme gücüne duyulan minnettarlığı ifade eder.
Under the Sun Yemek Tabağı, Venüs’ün öğle yemeğini aç yavru kuşlarla paylaşması hakkında bir hikaye ile birlikte gelir.
Geniş kenarları ile Baron Venus tabakları, çocukların yemeye olan güvenini artırırken uygun genişliği makarna ve çorba gibi yemekler için idealdir.

Bakım Talimatı
Baron Venus ürünleri her öğünde kullanılmak üzere özenle seçilmiş sağlıklı ve kaliteli hammaddelerden üretilmiştir. Lütfen nazik olun. Dikkatli davranın.
Tabaklar bulaşık makinesine ve mikrodalgaya uygundur.
Baron Venus ambalajları, çevreyi düşünülerek tasarlanmış ve tedarik edilmiştir. Markanın tüm ürünleri, markanın şeftali renginden yeniden kullanılabilir şerit askılı karton kutusu ile paketlenmektedir.

Ağırlık 0,320 kg
Boyutlar 2,5 × 16,5 cm
Tedarikçi

Baron Venus

Markalar

"Baron Venus, yiyecekleri güzel ve saygıdeğer bir şekilde sunmak için tasarlanmış işlevsel ama şiirsel çocuk sofra takımları sunar. Markanın misyonu, çocuklarla dolu dünyamızı daha canlı, daha anlamlı ve daha güzel kılmaktır. 'Gerçek malzemelerden' yapılan yemek gereçleri, Avrupa'nın tarihsel olarak itibarlı, aile işletmesi üretimhanelerde son derece yetenekli zanaatkarlar tarafından butik partiler halinde üretilmektedir. Baron Venus ürünleri, çocuklarınıza sofra adabını ve kalitesini doğal bir şekilde erken yaşta tanıştırır. İnanılmaz derecede şık, dayanıklı ve zamansız Baron Venus ürünleri, çocukları 'Dünyayı Tatmaya' teşvik etmek isteyenler için ideal hediyelerdir."