Compact Styler – Zoey Cottam – Parrot

15 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

480 KDV dahil

Stokta

Tangle Teezer Compact Styler, taşınma esnasında dişlerini korumaya yardımcı olan çıkarılabilir bir kapağa sahiptir.

Seyahat dostu boyuyla Tangle Teezer Compact Styler koruyucu kapağı, avuç içine uygun tasarımıyla, saçlarınızı pürüzsüzce tarar, parlatır ve kolayca şekil almasını sağlar. Düz ve dalgalı saç tipleri için uygun olan Compact Serici, ıslak ya da kuru saçları kolayca tarar.

Işığı yakalayan, yansıtan, tatlı renkleri ile bu şık tarak, çantaların vazgeçilmezidir. Çanta dostu tarağımız, saçlardaki karışıklıkları açar ve şekillendirmek için son dokunuşları yapar.

Çift katmanlı ve patentli dişleri ile istediğiniz yerde, istediğiniz zamanda saçlarınızı forma sokabilirsiniz. Uzun dişler, saçlarınızdaki karışıklıkları açarken, kısa dişler saçlarınızı tarar. Taranan saçlarınız pürüzsüz ve parlak görünüm kazanır.

2 yaş ve üzeri.

Renk: Fuşya

Bakım Talimatı
Sabunlu su ile yıkayıp kurumaya bırakabilirsiniz.

 

Tedarikçi

Zesty Nest

Markalar

Markanın yaratıcısı Shaun, İngiltere’de yaşayan 30 senelik deneyimli bir kuaför iken, bir gün aklında saçlardaki düğümleri açmak için diğer saç fırçalarında olmayan bir şeye gereksinim duyuyor ve standart olan minik topların olmaması gerektiğini düşünüyor. 2003 yılında aklında beliren bu fikirle ilgili 4 yıl boyunca çalışmalarını yapıyor ve 2007 yılında markanın ilk ürünü olan Original Serisi ortaya çıkıyor. Önce Boots’lar kendine yer buluyor, sonra dünyaca ünlü Toni & Guy ve Regis kuaförlerinde yer almaya başlıyor. Burası marka için bir dönüm noktası oluyor ve sadece 12 ay içinde ürünler yurtdışına ihraç edilmeye başlanıyor. O dönemde markanın sadece Original Serisine ait Pembe ve Siyah ürünleri bulunmaktaydı. Markanın ilk 1 yılında ürün sayısı 35.000 adetti. Üç yıl boyunca kullanıcı yorumlarına kulak veren Shaun, 2010 yılında Compact Styler ve çocuklar için olan Flower Pot isimli ürünlerini piyasaya sürdü.2012 yılında iki yeni seri daha piyasaya süren Shaun, 2012 ve 2014 yıllarında İngiltere’nin en prestijli ödülü olan Kraliçe Ödülleri’ni kazanmış ve Buckingham Sarayı’nda ödülünü kraliçeden teslim almıştır. 2014 yılından günümüze kadar ise her yıl yeni ürünler eklenerek oluşan dev bir koleksiyon, ürün gamı bulunmaktadır. En son eklenen yenilik ise 2021 yılında gelen Saç Açıcı Spreyler ve Masaj Fırçalarıdır.