HooBento!

15 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

1.350 KDV dahil

Stokta

Hoo Bento setimizle çocuklarımız enfes sofralar etrafında buluşuyor. Rol model oyunlarında bazen sohbet ediyor, bazen yaptıklarının tadına bakıyor. Doğal ahşaptan, el yapımı, yemek seti ve keten servis örtüleriyle keyifle oynuyor!
Set İçeriği: 1 adet amerikan servisi, 1 adet peçete, 1 adet tabak, 1 adet bardak, 1 adet çatal, 1adet bıçak, 1 adet kaşık

Bakım Talimatı
Ahşap ürünler nemli bir bezle silinerek temizlenebilir. Bulaşık makinasında yıkanmamalıdır. Kumaşlar elde ve soğuk suda yıkanabilir. Kurutma makinası ve ağartıcı ürünler kullanılmamalıdır.

Markalar

Tedarikçi

Hooland

Yaş

3+

Doğadan ve gerçek yaşamdan ilham alan, sürdürülebilir, organik ve doğal tasarımlarımızla çocuklarımızı Hooland diyarına götürüyoruz! İki çocukluk arkadaşı olarak çıktığımız bu yolda, işlevsel ama tasarımsal olarak da büyüleyici, bir yandan da çocuklara hayal dünyasının kapılarını sınırsızca açacak oyuncaklar tasarlamak istedik. Biz Hooland ailesi olarak, gelecek nesillerin doğaya daha çok dokunabildiği ve doğaya yöneldiği bir gelecek hayal ediyoruz. Hooland, bizim için sadece bir marka değil aynı zamanda bir yaşam felsefesidir. Çünkü en güzel oyuncak doğadan gelendir. Ve ilham verir!