Tamirhane!

38 kişi şu anda bu ürünü görüntülüyor.

1.350 KDV dahil

Stokta

Çocuklarımız hayal dünyalarında ister evler inşa etsin, ister araba tamir etsin; Tamirhane setimiz yaratıcılıklarını harekete geçirecek. Doğal ahşaptan, el yapımı, tamir aletleri ve kumaş çantasıyla çocuklarımız artık Tamirhane’nin ustaları!
Set İçeriği: 1 adet önlük, 1 adet testere, 1 adet cetvel,1 adet çekiç, 1adet ingiliz anahtarı, 1 adet tornavida, 1 adet maket bıçağı

Bakım Talimatı
Ahşap ürünler nemli bir bezle silinerek temizlenebilir. Bulaşık makinasında yıkanmamalıdır. Kumaşlar elde ve soğuk suda yıkanabilir. Kurutma makinası ve ağartıcı ürünler kullanılmamalıdır.

Markalar

Tedarikçi

Hooland

Yaş

3+

Doğadan ve gerçek yaşamdan ilham alan, sürdürülebilir, organik ve doğal tasarımlarımızla çocuklarımızı Hooland diyarına götürüyoruz! İki çocukluk arkadaşı olarak çıktığımız bu yolda, işlevsel ama tasarımsal olarak da büyüleyici, bir yandan da çocuklara hayal dünyasının kapılarını sınırsızca açacak oyuncaklar tasarlamak istedik. Biz Hooland ailesi olarak, gelecek nesillerin doğaya daha çok dokunabildiği ve doğaya yöneldiği bir gelecek hayal ediyoruz. Hooland, bizim için sadece bir marka değil aynı zamanda bir yaşam felsefesidir. Çünkü en güzel oyuncak doğadan gelendir. Ve ilham verir!